Szkolenie z sukcesji “Firma na pokolenia”

Instytut Wiedzy GRIMP zaprasza na kolejne darmowe szkolenie, na którym poruszymy tematykę sukcesji w firmie i tego, jak chronić majątek przedsiębiorcy. Szkolenie odbędzie się 21.11.2019 o godzinie 12:00 w siedzibie naszego biura rachunkowego, a poprowadzi je specjalista z PZU – Artur Łuczak. Solidna porcja wiedzy gwarantowana.

Temat sukcesji w firmie poruszaliśmy już na naszym blogu i podczas cyklu szkoleń. Jest to niezwykle ważne zagadnienie, o którym niestety wielu przedsiębiorców zapomina. A to właśnie odpowiedni plan sukcesyjny może uchronić firmę przed upadkiem. Aby jak najlepiej wyjaśnić, na czym polega sukcesja, organizujemy szkolenie “Firma na pokolenia”. Nasz gość specjalny opowie, jak chronić majątek przedsiębiorcy i jak stworzyć wielopokoleniową firmę. Ponadto na szkoleniu wytłumaczy:

  • Jak od strony biznesowo-rodzinnej kompleksowo przeprowadzić planowanie spadkowe z uwzględnieniem aktualnych zmian w prawie spadkowym. Co to jest krótko i długoterminowy scenariusz sukcesyjny i jak go skutecznie przygotować.
  • Jakie ryzyka prawne i finansowe związane z określonym modelem biznesowym mogą wystąpić w przypadku przedwczesnej śmierci właściciela lub jednego ze wspólników.
  • Jak policzyć, wybrać i wdrożyć najkorzystniejsze źródła finansowania kosztów rozliczeń pomiędzy spadkobiercami albo spadkobiercami i wspólnikami/spółką.

Serdecznie zapraszamy do udziały wszystkich chętnych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację mailowo lub telefonicznie.