Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Czerp korzyści z 

eKsięgowości

księgowość online

GRIMP

Księgowość online

W dzisiejszych czasach internet jest nieodzownym elementem prowadzenia każdej firmy. Dla tych z Państwa, którzy poszukują nowinek technologicznych i ułatwień w prowadzeniu działalności, przygotowaliśmy nowatorskie rozwiązanie księgowość online. Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy platformę sprzętowo-programową umożliwiającą pełną integrację, wymianę danych między klientem a biurem oraz zdalny dostęp do wszelkich informacji z dowolnego miejsca na świecie.

Księgowość online niesie wiele korzyści dla właścicieli firm. Przede wszystkim przedsiębiorca zaoszczędza jakże cenny czas. Nie trzeba dojeżdżać do biura księgowego, większość formalności można załatwić drogą elektroniczną. Ponadto przy zdecydowaniu się na prowadzenie księgowości online, łatwiej zachować porządek w dokumentach. Pełna integracja umożliwia dostęp do wszystkich potrzebnych informacji po zalogowaniu się na swoje firmowe konto księgowe. Co warte podkreślenia – księgowość online jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Oszczędność czasu

Usługi, które proponujemy, to znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu w przypadku mniejszych przedsiębiorstw. Skorzystanie z nich zaoszczędzi Państwa pracownikom czas, który musieli poświęcać tradycyjnemu modelowi współpracy z biurem rachunkowym i na bieżąco uzyskiwać informacje bez potrzeby wizyt w biurze. Po księgowość online z wielkim powodzeniem mogą sięgnąć także duże przedsiębiorstwa. Z jednej strony posiadające kompletny system wspomagający przedsiębiorstwo. Z drugiej zaś – uzyskując nadzór i bieżącą kontrolę nad poprawnością wprowadzanych i księgowanych danych.

eksięgowość

Pełna integracja

Zlecenie obsługi księgowej innej firmie odciąża przedsiębiorstwo, jednak nie uwalnia go od ciążących na nim obowiązków, jak wystawianie faktur VAT, rejestracja wpłat do kasy, wystawianie przelewów, obsługa magazynu czy moduły produkcji. W chwili, gdy tak zarejestrowane operacje zostaną uzupełnione o dane księgowe (koszty, płace, księgowania), relatywnie niewielkim nakładem czasowym bieżąca informacja o stanie przedsiębiorstwa dostępna będzie po jednym kliknięciu.

online księgowość

Czemu warto wybrać księgowość online?

Księgowość przez internet umożliwia bieżący dostęp do zasobów rachunkowych firmy. Pozwala tworzyć raporty, analizy, wykresy i zestawienia oraz daje firmie bieżący dostęp do jej kontrahentów i stanów magazynowych.

Dzięki księgowości online mogą Państwo kontrolować swoją firmę 24 godziny na dobę. W wygodny sposób korzystać z dostępu do informacji na temat swojego przedsiębiorstwa w dowolnym miejscu na świecie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz do nas w sprawie eKsięgowości

e-księgowość
grimp zielona góra