Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?

Zgłoś się do nas!

doradca podatkowy

GRIMP

Doradztwo podatkowe Zielona Góra

Doradztwo podatkowe w Zielonej Górze – kto może skorzystać z naszych usług?

Wydaje się Państwu, że Państwa firma nie potrzebuje doradztwa podatkowego? Nic bardziej mylnego – zaraz przekonają się Państwo, jak bardzo potrzebny jest dobry doradca podatkowy. Od 1989 roku to na podatniku spoczywa obowiązek samowymiaru podatkowego. W praktyce oznacza to, że to podatnik sam stosuje prawo podatkowe i to on ponosi wszelką odpowiedzialność za niedopełnienie obowiązku podatkowego.

Aby prawidłowo wypełniać rozporządzenia prawa podatkowego, podatnik musi po pierwsze dobrze znać prawo podatkowe, po drugie zaś musi być stale na bieżąco, bowiem sytuacja w prawie podatkowym często się zmienia. Czy mamy na to czas? Raczej nie, zazwyczaj każdy przedsiębiorca skarży się na brak czasu. Aby nie wpakować się w kłopoty, przedsiębiorca takie sprawy powierza zaufanym osobom, właśnie takim jak dobry doradca podatkowy, który zadba o nasze bezpieczeństwo i pozwoli zaoszczędzić dużo czasu.

Rolą doradcy podatkowego jest pomóc przedsiębiorcy odnaleźć się w gąszczu przepisów i ustaleń podatkowych. Posiadanie zaufanego i sprawdzonego specjalisty z zakresu doradztwa podatkowego, który jest rzetelny i doświadczony, jest gwarancją bezpieczeństwa finansowego firmy. 

Niezależnie od tego, jakim typem firmy zarządzasz, doradca podatkowy jest Państwa sposobem na przewagę konkurencyjną i utrzymanie wysokiej pozycji w branży. To dzięki niemu dowiedzą się Państwo, gdzie zaoszczędzić i jak zoptymalizować wydatki w swojej firmie.

Zadzwoń teraz i zapytaj o doradcę podatkowego

GRIMP

Na czym polega pomoc doradcy podatkowego w Grimp?

Doradca podatkowy w GRIMP jest do Państwa pełnej dyspozycji. Naszą misją jest zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie w zakresie podatków oraz wszystkich związanych z nimi obszarami. Doradca GRIMP udziela porad oraz wyjaśnia zawiłości podatkowe. Służy pomocą przy przygotowywaniu zeznań i deklaracji podatkowych, a także zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych. Tak naprawdę doradca jest wsparciem klienta w szeroko rozumianej księgowości i pozwala mu skupić się na prowadzonej działalności gospodarczej zamiast zamartwiać się przepisami i formalnościami.

Doradca podatkowy biura rachunkowego GRIMP

  • udzieli wszelkich porad, skomentuje, wyda opinię i wyjaśni wszelkie zagadnienia z zakresu obowiązku podatkowego
  • pomoże lub sporządzi zeznania i deklaracje podatkowe
  • może reprezentować Państwa interesy przed Sądami Administracyjnymi i organami podatkowymi wszystkich instancji
  • podpowie, udzieli niezbędnych informacji w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego
  • zajmie się prowadzeniem ksiąg podatkowych oraz wszelkich innych ewidencji do celów podatkowych
  • może podpowiedzieć i pokierować w kwestii zdobywania pomocy publicznej dla przedsiębiorców oraz jak skorzystać z funduszy unijnych
  • udzieli porad w zakresie szeroko rozumianej księgowości

Podstawa prawna działalności doradcy podatkowego: Ustawa z dnia 5 lipca 1996 o doradztwie podatkowym

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z naszym doradcą podatkowym

Zainteresowany?

Chciałbyś umówić się na spotkanie? Uzupełnij poniższy formularz, nasz doradca podatkowy skontaktuje się z Tobą!

doradca podatkowy zielona góra
grimp zielona góra