Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Szukasz wsparcia księgowego?

Zgłoś się do nas!

wsparcie firm

GRIMP – OFERTA

Wsparcie firm

Biuro Rachunkowe GRIMP dokłada wszelkich starań, by usprawnić prace swoim klientom. Stąd też tak szerokie wsparcie firm małych, średnich i dużych. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy przedsiębiorca dostaje dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebuje. W ramach wsparcia firm oferujemy nasze usługi przy zmianie biura księgowego i rejestracji do VAT w Niemczech. W naszym biurze możecie także liczyć na rzetelne doradztwo podatkowe i gospodarcze. Chętnie pomożemy również w zakresie BHP oraz zorganizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w pracy.

Wybór Biura Rachunkowego GRIMP gwarantuje zatem kompleksową obsługę praktycznie w każdej dziedzinie prowadzenia działalności gospodarczej. Cały czas wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dopasowujemy nasze usługi tak, by przedsiębiorca nie musiał się już o nic martwić. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy oraz zyskać spokój i skupić się na faktycznym rozwijaniu swojego biznesu – wybierz wsparcie firm GRIMP.

biuro księgowe dlaczego warto

Zmiana biura księgowego

Jeśli jesteś niezadowolony z obecnej firmy księgowej i szukasz lepszych rozwiązań, GRIMP przeprowadzi Cię przez cały proces zmiany biura księgowego. Jednocześnie doradzi, jak usprawnić działanie przedsiębiorstwa i jak zoptymalizować wydatki.
doradztwo finansowe

Doradca podatkowy

Profesjonalne doradztwo podatkowe usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Doradca podatkowy z GRIMP m.in. udziela porad z zakresu obowiązku podatkowego, pomaga lub sporządza zeznania i deklaracje podatkowe, a także może reprezentować przedsiębiorcę przed organami podatkowymi.
plan naprawczy firmy

Doradztwo gospodarcze

Biuro Rachunkowe GRIMP podejmuje się ratowania przedsiębiorstwa w kryzysie. Przemyślane doradztwo gospodarcze oparte o rzetelne analizy i plan naprawczy pomoże firmie stanąć na nogi.
bezpieczeństwo higieny pracy

Doradztwo w zakresie BHP

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów GRIMP oferuje doradztwo w zakresie BHP. W ramach tej usługi przeprowadza ocenę ryzyka zawodowego, organizuje szkolenia BHP, opracowuje regulaminy i instrukcje oraz przygotowuje dokumentację powypadkową.
rejestracja do vat w niemczech

Rejestracja do VAT w Niemczech

Polscy przedsiębiorcy, którzy sprzedają swoje usługi w Niemczech, muszą przestrzegać obowiązującego tam prawa. GRIMP oferuje pomoc przy rejestracji do VAT w Niemczech i udziela porad związanych z taką działalnością.
grimp zielona góra