Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Sprzedaż, wdrożenie

serwis

kasy fiskalne

GRIMP

Kasy fiskalne

Zgodnie rozporządzeniem Ministra Finansów, obowiązkiem posiadania i wykorzystywania na co dzień kas fiskalnych objęci są przedsiębiorcy, którzy w ubiegłym roku podatkowym uzyskali obroty w wysokości co najmniej 20 tys. zł pochodzące z tytułu sprzedaży detalicznej. Urządzenia te są kosztowne, a ich cena może wynosić nawet 1500-1600 zł.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nie tylko sprzedajemy kasy i drukarki fiskalne, ale również oferujemy pomoc w uzyskaniu ulgi na ich zakup. Aby otrzymać ulgę, trzeba przed rozpoczęciem ewidencjonowania i fiskalizacji kasą fiskalną, pisemnie powiadomić Naczelnika Urzędu Skarbowego o wszystkich instalowanych na gruncie prowadzonej działalności gospodarczej urządzeniach tego typu. Kolejnym wymogiem jest przeprowadzenie w wymaganym terminie fiskalizacji i złożenie w ciągu 7 dni od tego momentu w Urzędzie Skarbowym formularza dołączanego do kasy. Na koniec wystarczy przedstawić w urzędzie oryginał faktury za zakup kasy, z dowodem zapłaty i rozliczyć wydatek.

Wszystkie wyżej wymienione czynności dla naszych klientów wykonujemy w ramach prowadzenia usługi księgowości a jako autoryzowany partner producenta kas fiskalnych Posnet S.A. możemy zaproponować atrakcyjnie cenowo urządzenia. Oferujemy całą gamę urządzeń potrzebnych zarówno w małym, jak i większym biznesie. Urządzenia są dedykowane poszczególnym przedsiębiorcom, od małych i średnich, po dużych – zróżnicowane funkcje i parametry pozwolą na zapewnienie satysfakcji najbardziej wymagającym klientom. W ramach obsługi posprzedażowej naszym klientom oferujemy bezpłatne zaprogramowanie urządzenia oraz szkolenia z obsługi zakupionej kasy fiskalnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń teraz i zapytaj o kasy fiskalne

kasy fiskalne zielona góra
grimp zielona góra