Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Wirtualne biuro –

ułatwienie na start!

wirtualne biuro

GRIMP

Wirtualne biuro Zielona Góra

Wirtualne biuro pozwala na prowadzenie działalności bez posiadania lokalu. Każdy przedsiębiorca zmaga się z kosztami administracyjnymi prowadzonej działalności. Problem ten dotyczy zarówno działalności gospodarczych i spółek, które dopiero otwierają swoje podwoje, jak i istniejących firm. Dlatego wychodzimy z propozycją, która pomoże odciążyć Państwa budżet.

W ramach oferowanej przez nas usługi wirtualnego biura proponujemy:

  • udostępnienie adresu na siedzibę spółki
  • odbiór i przekazywanie tradycyjnej poczty
  • odbieranie i przekazywanie połączeń telefonicznych
  • przekazywanie przesyłek kurierskich
  • skorzystanie z miejsca do pracy z dostępem do Internetu i sprzętu biurowego (faks, kserokopiarka, skaner)

BIURO WIRTUALNE

Jakie bezpośrednie korzyści daje
wirtualne biuro w Zielonej Górze?

  • brak kosztów wynajmu biura (oszczędność od kilkuset do kilku tysięcy złotych)
  • brak kosztów zatrudniania pracownika biurowego do obsługi tzw. sekretariatu
  • brak kosztów zakupu i eksploatacji urządzeń biurowych
  • oszczędność czasu dzięki filtrowi spamerskiemu (nie przekazujemy połączeń od telemarketerów i ankieterów oraz reklamodawców)

 

Dodatkowe możecie Państwo skorzystać z innych naszych usług takich jak outsourcing usług księgowych.

Wirtualny adres firmy – bezpieczne rozwiązanie dla biznesu

Posiadanie wirtualnego adresu jest idealną opcją dla szerokiego grona podmiotów gospodarczych, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą inwestować we własną przestrzeń do prowadzenia działalności. Biuro rachunkowe GRIMP, mające siedzibę w Zielonej Górze, świadczy usługi wirtualnego adresu dla firm z różnych dziedzin współczesnej gospodarki, pomagając w optymalizacji kosztów funkcjonowania na konkurencyjnym rynku.

Wirtualny adres firmy pozostaje całkowicie legalną usługą, czego dowodzą interpretacje Sądów Administracyjnych w kwestiach rejestracji fizycznego biura. Założenie działalności gospodarczej wymaga podania adresu fizycznej lokalizacji prowadzenia firmy. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą odczuwać dyskomfort z tytułu udostępniania danych prywatnego miejsca zamieszkania. Dla nich tanie wirtualne biuro jawi się jako skuteczna alternatywa, gwarantująca ponadto uzyskanie profesjonalnego wizerunku podczas spotkań z kontrahentami.

JDG nie wyczerpuje listy podmiotów korzystających z usługi wirtualnego biura. Legalność wirtualnego adresu rozszerza się także na spółki. Wirtualne biuro staje się miejscem dostępnym według potrzeb, gdzie podejmowane są decyzje zarządu bez konieczności wynajmu lokalu na stałe.

Wirtualne biuro Zielona Góra – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Z naszej oferty wirtualnego biura w Zielonej Górze chętnie korzystają przedsiębiorcy, dla których specyfika branżowa zdejmuje konieczność posiadania stacjonarnego punktu świadczenia usług. Okresowe spotkania z klientami wymagają jednak zachowania profesjonalizmu i udostępnienia odpowiednio przygotowanej sali.

Prowadzenie firmy w biurze wirtualnym staje się możliwe dla freelancerów (programistów, grafików komputerowych, fotografów, copywriterów), start-upów, sklepów internetowych, kancelarii prawnych, a nawet zagranicznych oddziałów międzynarodowych korporacji. Wirtualny adres firmy stanowi idealne rozwiązanie na początek, kiedy priorytetem każdego przedsiębiorcy staje się maksymalna redukcja kosztów i reinwestowanie osiąganych zysków. Każda zaoszczędzona złotówka buduje potencjał biznesowy i pomaga w zwiększaniu zasięgów.

Z posiadaniem wirtualnego adresu firmy wiąże się jeszcze jedna zaleta – dostęp do atrakcyjnej lokalizacji i nowoczesnego zaplecza biznesowego. Biuro rachunkowe GRIMP oferuje przestrzeń biznesową w centrum Zielonej Góry. Rejestracja firmy pod znanym adresem pomaga budować rozpoznawalność marki, która już na starcie zyskuje większą wiarygodność w oczach kontrahentów.

Proponujemy tanie wirtualne biuro dla firm z różnych gałęzi współczesnej gospodarki. Model pracy zdalnej szybko zyskał na popularności w 2020 roku, kiedy to legły w gruzach fundamenty tradycyjnego biznesu. Wirtualne adresy firmowe stały się integralnym elementem złożonej rzeczywistości gospodarczej. Biuro rachunkowe GRIMP skupia się na dostarczaniu narzędzi stworzonych w celu optymalizacji kosztów działalności i uproszczenia procedur.

Oferta wirtualnego biura stanowi idealne uzupełnienie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej. W ramach współpracy z ekspertami GRIMP zyskujesz środowisko merytoryczne do radzenia sobie z wieloma problemami, jakie trawią początkujących przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się z usługą wirtualnego biura, którą przygotowaliśmy z uwzględnieniem elastyczności i dostosowania do potrzeb różnych grup klientów. Z nami zyskujesz personalizowane wsparcie przy prowadzeniu biznesu, realizowane przez doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń teraz i zapytaj o biuro wirtualne

wirtualne biuro zielona góra
grimp zielona góra