Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?
Zgłoś się do nas!

 • DOŁĄCZ DO NAS - PRACA DLA KSIĘGOWYCH

   • Chcesz dołączyć do zespołu?
 • Pracuj w jednej z największych firm księgowych w Polsce !!
  Najważniejszym “kapitałem” w naszej firmie są ludzie. Ich wiedza, umiejętności, entuzjazm i chęć niesienia pomocy naszym klientom siłą sprawczą naszej firmy, oraz tego, że stale poprawiamy jakość świadczonych usług (czyt. zadowolenie klienta). Jesteśmy też jednym z liderów w unowocześnianiu świadczonych usług. To my jako pierwsi wprowadziliśmy księgowość on-line w naszym regionie, to my dbamy by dobrać dla klienta najbardziej korzystne rozwiązanie. Bardzo ważne dla nas jest również korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań… Szanujemy i lubimy siebie nawzajem, co również dotyczy naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Wychodzimy z założenia, że w pracy spędzamy tak dużo czasu, że po prostu musimy (i chcemy) czuć się w niej jak najlepiej. Praca jest w dużym stopniu dla nas zabawą.

Pytania i odpowiedzi:

Nie mam doświadczenia – czy pomimo tego mogę starać się o pracę w GRIMP ?

Nie pracujemy z CV, czy dyplomami, ale z ludźmi. Istnieje u nas ścieżka kariery, o której opowiadamy poniżej. Jeżeli nie masz doświadczenia a przypuszczasz, że możesz nam się przydać to napisz nam dlaczego powinniśmy Cię przyjąć a rozważymy Twoją propozycję.

Czy zapewniamy szkolenia?

Tak, w naszej bardzo dynamicznej branży szkolenia są po prostu niezbędne. Mamy własny, wewnętrzny system szkoleń (na przykład z biegłym rewidentem), ale również wysyłamy naszych pracowników na szkolenia zewnętrzne związane z bieżącymi potrzebami.

Czy mam jakiś wpływ na planowanie swojego grafiku?

Oczywiście, wymagamy efektów a nie “ślęczenia” w biurze od 8 – 16. Nasza branża cechuje się miesięczną “sezonowością”, także wymagamy by nasze kadry były w pełni dyspozycyjne między 5 a 10 dniem każdego miesiąca a księgowość między 20 a 25 dniem każdego miesiąca. Poza tymi okresami panuje dość duża dowolność w kształtowaniu własnego grafika przez naszych ludzi, także jeżeli masz swoje prywatne potrzeby, potrzebujesz wyjść wcześniej bądź przyjść później, oczywiście możesz. Jedyne czego wymagamy w takich wypadkach to informacja oraz “poukładanie” pracy z klientem, którego będziesz obsługiwał.

Jeżeli, dla przykładu, potrzebujesz wyjść w piątek o 12, to masz możliwość bądź wykorzystać nadgodziny zgromadzone w “gorącym” okresie, bądź wypracować “wolne” godziny w trakcie tygodnia tak by w piątek cieszyć się czasem wolnym wcześniej. Klient, którego będziesz potencjalnie obsługiwał ma być zadowolony, i to jest istota naszej pracy, nie “odbicie zakładowej karty”.

Czy istnieje u Was Dress code?

Co to jest Dress code? Tak na serio, to w pracy lubimy czuć się dobrze także o Dress codzie zapomnieliśmy. Ważne by w pracy być estetycznie ubranym i uśmiechniętym, to tyle jeżeli chodzi o nasz Dress code :).

Czy istnieje u Was ścieżka kariery?

Oczywiście, cały czas się rozwijamy, więc jeśli się wykażesz to będziesz dostawał coraz bardziej ambitne wyzwania, coraz “ciekawsze” firmy. Twoje stanowisko zmieni się z “młodszego” specjalisty na “samodzielnego”. Również Twoje wynagrodzenie będzie się “rozwijało” razem z Tobą. Wiadomo, poważniejsze zadania to większa odpowiedzialność, a większa odpowiedzialność to większa satysfakcja, również finansowa! Obsługujemy wielu liderów, także jest u nas dużo ciekawych wyzwań.

Pełna ścieżka kariery dla stanowiska księgowego wygląda tak: dział ewidencji dokumentacji -> młodszy księgowy -> samodzielny księgowy.

Co jeżeli okres wypowiedzenia w firmie gdzie pracuję wynosi 3 miesiące?

Jeżeli wart jesteś tego byśmy poczekali, to oczywiście cierpliwie poczekamy. By zapewnić Cię o szczerości naszych intencji możemy również podpisać wcześniej umowę o pracę, tak byś był pewny, że po tym jak upłynie termin wypowiedzenia, będziesz miał na pewno nową, ciekawszą pracę i lepsze warunki, tak zawodowe jak i towarzyskie (lubimy się nawzajem).

Jaka panuje u Was atmosfera w pracy?

Ponieważ w pracy spędzamy bardzo dużo życia, niezwykle istotne dla nas jest to, byśmy się w niej dobrze czuli . Jest nas w firmie ponad 40 szanujących się nawzajem i lubiących osób. Pomimo tego, że jest nas “paru” korporacyjne podejście do pracy, ludzi i zadań jest nam obce… Jeżeli, co się czasem w życiu zdarza, masz jakiś problem, zawsze możesz liczyć na pomoc koleżanek i kolegów z pracy!
Ponadto, zazwyczaj dwa razy w roku organizujemy wyjazdy integracyjne z czego jeden krótszy w bliższej okolicy, drugi dłuższy (nawet 4 dni) w bardziej oddalonym miejscu. Ponadto często spotykamy się przy grillu, na paintballu, czy kartingach. Organizujemy dzień kobiet, dzień pizzy, itd. My, po prostu, lubimy ze sobą przebywać :).

 

Czy będę miał wpływ na kształtowanie mojego środowiska pracy?

Tak, powiemy więcej, jeżeli będziesz miał pomysł jak je poprawić, jak usprawnić procesy w naszej firmie, albo co zmienić by nam wszystkim pracowało się lepiej to jak najbardziej chętnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby/pomysły. W naszej firmie istnieje system promowania dobrych pomysłów polegający na tym, że każdy z pracowników może zgłosić swoją sugestię.

Cztery razy w roku, zbiera się komisja, która ocenia takie świeże pomysły i jeżeli faktycznie są dobre to je wdrażamy. Oczywiście pomysłodawca jest odpowiednio doceniony finansowo za swój wkład i zaangażowanie. Dlaczego wprowadziliśmy taki system? Ponieważ nasi pracownicy są “najbliżej” swoich zadań, stanowiska pracy, etc. więc jest im najłatwiej dostrzec potrzebę dokonania zmian. Bardzo często pozornie niewielkie zmiany powodują duży i zauważalny efekt...

Co jeszcze powinienem wiedzieć o pracy w Waszej firmie?

 • Nasze biuro znajduje się w centrum Zielonej Góry i posiadamy obszerny parking dla pracowników.
 • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, nasza firma istnieje od 15 lat i stale się rozwija.
 • Pracujemy na najlepszym i najnowszym oprogramowaniu oraz sprzęcie komputerowym.
 • Dla naszych pracowników oferujemy kartę sportową Benefit/Multisport w bardzo atrakcyjnej (bo przez nas dofinansowanej) cenie.
 • Posiadamy również pracowniczy, NIEoprocentowany, system pożyczkowy.

Jak wygląda rekrutacja do biura rachunkowego:

 • Wysyłasz swoje CV na adres rekrutacja@grimp.pl .
 • Oddzwonimy do wybranych kandydatów.
 • Zaprosimy Cię na spotkanie.
 • Jeżeli okaże się, że pasujesz do naszego teamu podpiszemy z tobą umowę na 3 miesięczny okres próbny.
 • Po tych 3 miesiącach, zakładając, że się sprawdzisz, podpiszemy z Tobą umowę na stałe.
 • APLIKUJ!


   Zachęcamy do wysłania swojej kandydatury. Prosimy o załączenie CV w formacie PDF, DOC lub DOCX.
   Uwaga! Upewnij się, że zawarłeś w swoim CV klauzulę o ochronie danych osobowych!