Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Szukasz wsparcia księgowego?

Zgłoś się do nas!

rachunkowość firm

GRIMP – OFERTA

Rachunkowość firm

Biuro Rachunkowe GRIMP oferuje pełne wsparcie w prowadzeniu rachunkowości firm. Lata doświadczenia i ogrom wiedzy umożliwiają naszym specjalistom kompleksową opiekę dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prowadzenie firmy wiąże się z szeregiem obowiązków i formalności, których niedopełnienie może odbić się bardzo negatywnie na biznesie. Dlatego też warto zadania te powierzyć specjalistom i nie martwić się pilnowaniem terminów płatności i składania wszelkich dokumentów. Dzięki temu przedsiębiorca, decydując się na współpracę z GRIMP, zyskuje czas i spokój ducha, a to wszystko przekłada się na rozwój firmy.

Rachunkowość firmy to pojęcie, które dotyczy każdego przedsiębiorcy. Jako rachunkowość możemy definiować jasno określony i sformalizowany system działań w danej firmie. Obejmuje zatem wszelkie sprawy kadrowe i płacowe, a także kontrolę zasobów firmy oraz jej kondycji finansowej. Rachunkowość firmy to również przygotowywanie dokumentów dla ZUS i Urzędu Skarbowego oraz dbanie o przepływ wszelkich informacji między przedsiębiorcą a organami państwowymi. Oferowana przez GRIMP usługa księgowości online to z kolei duża oszczędność czasu i wygoda – teraz można prowadzić firmę praktycznie bez wychodzenia z domu.

W Biurze Rachunkowym GRIMP do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Także stawki za prowadzenie księgowości i inne usługi ustalamy wspólnie z klientem. Wszystko po to, by jak najlepiej pomóc klientowi w prowadzeniu działalności.

Księgowość cennik

W Biurze Rachunkowym GRIMP do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Także stawki za prowadzenie księgowości i inne usługi ustalamy wspólnie z klientem. Wszystko po to, by jak najlepiej pomóc klientowi w prowadzeniu działalności.
zielona góra kadry i płace

ZUS, płace i kadry

GRIMP oferuje pomoc w prowadzeniu potrzebnej dokumentacji, sporządzaniu comiesięcznych raportów oraz opieki nad pracownikami, w tym w naliczaniu wynagrodzeń, przygotowywaniu listy płac, a także organizacji badań lekarskich i szkoleń BHP.
księgowość online zielona góra

Księgowość online

Wygoda, oszczędność czasu i porządek w dokumentacji firmy to niewątpliwe korzyści wynikające z księgowości online. Pełna integracja daje przedsiębiorcy dostęp do wszystkich informacji po zalogowaniu na firmowe konto księgowe z dowolnego miejsca.
księgowość optymalizacja

Optymalizacja księgowości

W Biurze Rachunkowym GRIMP robimy wszystko, by usprawnić działanie firm naszych klientów i pomóc im się rozwijać. Optymalizacja księgowości i udoskonalenie procesów może przynieść spore oszczędności firmie.

Co zyskuje przedsiębiorca powierzając rachunkowość firmy
w ręce GRIMP?

  • pełną fachowość
  • szybkie terminy realizacji usług
  • konkurencyjne ceny na lokalnym rynku
  • porządek i przejrzystość w pełnej dokumentacji firmy
  • poufność i dyskrecję
  • komfort i poczucie bezpieczeństwa w powierzonych sprawach
  • reprezentację przed urzędami (US, ZUS, PIP)
  • bezpieczne systemy informatyczne
  • wsparcie wykwalifikowanych specjalistów na bieżąco aktualizujących swoją wiedzę
  • oszczędność czasu.
grimp zielona góra