Bezpłatne szkolenie “Sukcesja w firmie”

Sukcesja w firmie to temat, o którym przedsiębiorcy często zapominają. A niestety, wiele spółek upada po śmierci jednego ze wspólników. Jak zabezpieczyć swoją firmę na taką okoliczność? Jak zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie w takiej sytuacji? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie “Sukcesja w firmie – zagrożenia w przypadku braku planu sukcesji i zabezpieczenia finansowego”. Przyjdź do Biura Rachunkowego GRIMP i dowiedz się, co należy zrobić, by zapewnić świetlaną przyszłość swojej firmie.

W ciągu miesiąca w Polsce umiera około 100 przedsiębiorców. Po śmierci jednego ze wspólników wiele spółek upada. Główne powody to:

– natychmiastowe żądania spłaty kredytów i dotacji;
– natychmiastowe wygaśnięcie kontraktów handlowych i odebranie koncesji;
– brak dostępu do środków finansowych dla kontynuacji działalności;
– wojny spadkobierców.

Zabezpieczyłeś już spółkę na taką okoliczność? Zabezpieczyłeś rodzinę na wszelki wypadek? DOWIEDZ się jak! ZAPISZ się na BEZPŁATNE szkolenie już dziś!

Instytut Wiedzy GRIMP i AVIVA zapraszają na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców – 18 października 2018 w czwartek o godzinie 10:00 czekamy na Ciebie w sali konferencyjnej GRIMP na ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 25a w Zielonej Górze.

PLAN SPOTKANIA

10:00 – Wprowadzenie do tematu sukcesji
10:15 – Ekspert Tomasz Koproń – Zagrożenia w przypadku braku planu sukcesji i zabezpieczenia finansowego
12:15 – Przerwa
12:30 – Ekspert Alicja Orzechowska – Instrumenty finansowe i ubezpieczenia
13:30 – Instrumenty podatkowe
14:30 – Pytania indywidualne/ wymiana kontaktów

Bufet kawowy zapewniony

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – maksymalnie 40 uczestników! Nie zwlekaj i jak najszybciej zapewnij sobie miejsce na szkoleniu i zadbaj o swoją firmę!

Więcej informacji o szkoleniu i formularz kontaktowy znajdziesz na stronie. Czekamy na Ciebie!