Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?
Zgłoś się do nas!

Księgowość online

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodzownym elementem prowadzenia każdej firmy. Dla tych z Państwa, którzy poszukują nowinek technologicznych i ułatwień w prowadzeniu działalności, przygotowaliśmy nowatorskie rozwiązanie księgowość online. Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy platformę sprzętowo-programową umożliwiającą pełną integrację, wymianę danych między klientem a biurem oraz zdalny dostęp do wszelkich informacji z dowolnego miejsca na świecie.

Pełna integracja

Zlecenie obsługi księgowej innej firmie odciąża przedsiębiorstwo, jednak nie uwalnia go od ciążących na nim obowiązków, jak wystawianie faktur VAT, rejestracja wpłat do kasy, wystawianie przelewów, obsługa magazynu czy moduły produkcji. W chwili, gdy tak zarejestrowane operacje zostaną uzupełnione o dane księgowe (koszty, płace, księgowania), relatywnie niewielkim nakładem czasowym bieżąca informacja o stanie przedsiębiorstwa dostępna będzie po jednym „kliknięciu”.

Oszczędność czasu

Usługi, które proponujemy, to znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu w przypadku mniejszych przedsiębiorstw. Skorzystanie z nich zaoszczędzi Państwa pracownikom czas, który musieli poświęcać tradycyjnemu modelowi współpracy z biurem rachunkowym i na bieżąco uzyskiwać informacje bez potrzeby wizyt w biurze. Po księgowość online z wielkim powodzeniem mogą sięgnąć także duże przedsiębiorstwa. Z jednej strony posiadające kompletny system wspomagający przedsiębiorstwo. Z drugiej zaś – uzyskując nadzór i bieżącą kontrolę nad poprawnością wprowadzanych i księgowanych danych.

Księgowość online

Księgowość przez internet umożliwia bieżący dostęp do zasobów rachunkowych firmy. Pozwala tworzyć raporty, analizy, wykresy i zestawienia oraz daje firmie bieżący dostęp do jej kontrahentów i stanów magazynowych.

Dzięki księgowości online mogą Państwo kontrolować swoją firmę 24 godziny na dobę. W wygodny sposób korzystać z dostępu do informacji na temat swojego przedsiębiorstwa w dowolnym miejscu na świecie.

księgowość online