Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Zoptymalizuj swoją

księgowość!

optymalizacja księgowości

GRIMP

Optymalizacja księgowości

Optymalizacja księgowości w firmie może przynieść ogromne oszczędności w skali rocznej. Wydaje się Państwu, że znają już wszystkie “myki” na to jak oszczędzić? Nasza księgowość udowodni Państwu, że jeszcze sporo procesów da się usprawnić i zoptymalizować, dzięki czemu zyskają Państwo dodatkowe pieniądze na rozwój firmy. Czasami wystarczy reorganizacja działu księgowości w Twojej firmie, czasami dodatkowo usprawnienie pewnych procesów. Każda sytuacja wymaga dokładnej analizy sytuacji klienta, poprzedzonej wewnętrznym audytem księgowym.

Zadzwoń teraz i zapytaj o optymalizację księgowości

Jak działamy?

Najpierw musimy poznać Państwa sytuację i rozpoznać potrzeby firmy. Na podstawie naszych analiz i obserwacji, znajdziemy źródło wszelkich Twoich problemów i spróbujemy wspólnie je zredukować, a docelowo zupełnie wyeliminować.

  • Spółki są czyste, tj. nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Takie spółki nie posiadają obrotów, zobowiązań, żadnej historii.
  • Gotowe spółki na sprzedaż były rejestrowane w różnych latach – mają dłuższy lub krótszy staż. Takie spółki, zarejestrowane jakiś czas temu, są doskonałym podmiotem do uzyskania dotacji unijnej, kredytu czy leasingu.
  • Oferowane przez nas spółki są zgłoszone do wszystkich ważnych przedmiotów działalności.
  • W chwili zakupu spółki możemy zmienić zapisy umowy spółki: kwotę kapitału, siedzibę, nazwę, sposób reprezentacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz do nas w sprawie porad księgowych

porady księgowe online
grimp zielona góra