Skip to content
Skip to content
grimp zielona góra

BIURO RACHUNKOWE GRIMP ZIELONA GÓRA

Pozwój nam zarządzać

księgowością

Twojej spółki

księgowość dla spółek

GRIMP – oferta

Księgowość dla spółek

W bogatej ofercie Biura Rachunkowe GRIMP znajduje się również księgowość dla spółek. W ramach tej usługi specjaliści prowadzą księgi rachunkowe, przygotowują sprawozdania finansowe  i zajmują się doradztwem prawnym i podatkowym. Ponadto do ich zadań należy obsługa kadrowo-płacowa oraz wystawianie faktur sprzedażowych czy też obsługa rachunków bankowych. Zakres obowiązków w księgowości spółek ustala się indywidualnie z klientem i dostosowując do jego potrzeb.

GRIMP wspiera przedsiębiorcę na każdym etapie jego działalności. Od zakładania spółki, po przekształcenie spółki lub sprzedaż spółki. Prowadzi też pełną księgowość spółki, ułatwiając tym samym funkcjonowanie spółki. Przedsiębiorca zyskuje czas, spokój i poczucie bezpieczeństwa, że jego spółka jest w dobrych rękach i o nic nie musi się już martwić.

pełna księgowość spółek

Pełna księgowość spółek

GRIMP oferuje kompleksową obsługę księgową spółek z o.o. oraz komandytowych. Pełna księgowość spółek skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na ich wielkość. Nasze działania zawsze skierowane są na pomoc i usprawnienie funkcjonowania firmy, tak by klient mógł skupić się na prowadzeniu biznesu i dalszym rozwoju.
księgowość dla spółki zoo

Przekształcanie spółek

Biuro Rachunkowe GRIMP zajmuje się szeroko pojętą pomocą przy przekształcaniu spółek. Nasi specjaliści oferują doradztwo przy wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności oraz przygotowanie do sprawnego przekształcenia spółki. Dzięki przeprowadzeniu procedury reorganizacyjnej przez GRIMP, klient nie musi martwić się o nic.
sprzedaż gotowych spółek

Sprzedaż spółek

W GRIMP można kupić czyste spółki, czyli takie, które wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Nie mają zatem żadnych zobowiązań, kupujący może więc rozpocząć działalność spółki bez obaw. W ofercie GRIMP znajdują się wyłącznie sprawdzone i bezpieczne spółki na sprzedaż.
zakładanie spółki z o.o.

Zakładanie spółek

Oferujemy szeroko pojętą pomoc w procesie zakładania spółki, rejestracji spółek oraz tworzeniu fundacji i stowarzyszeń. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej formy prawnej, sporządzaniu umowy oraz optymalizacji podatkowej.
grimp zielona góra