Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?
Zgłoś się do nas!

Pracownik administracyjno-biurowy

GRIMP Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe GRIMP jako jedno z największych biur rachunkowych w kraju świadczy usługi rachunkowoksięgowe dla klientów z całej zachodniej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem wielu nowych klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy

Możliwość awansu na Księgową/-ego

Miejsce pracy: Zielona Góra

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wprowadzanie danych księgowych do systemu komputerowego. Praca ta stanowi doskonałe przygotowanie do pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku!
Podczas zatrudnienia gwarantujemy szybkie zdobywanie doświadczenia oraz wewnętrzny kurs przygotowujący do egzaminu na księgowego.

Od kandydata oczekujemy:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższy formularz, w treści wpisując: Pracownik administracyjno-biurowy    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GRIMP Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”