Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?
Zgłoś się do nas!

Wdrożenia ERP – oprogramowanie Comarch

Jeśli szukasz wsparcia w zakresie wyboru i wdrożenia systemu ERP, GRIMP jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Wdrożenia ERP bowiem to nasza specjalność. Oprogramowanie OPTIMA to narzędzie posiadające mnóstwo usprawniających pracę funkcjonalności, ale to nasza wiedza jak te funkcjonalności wykorzystać i dopasować do potrzeb Twojej firmy jest kluczowa.

Wdrożenia ERP dla firm

Firma GRIMP jest oficjalnym partnerem COMARCH, producenta oprogramowania takiego jak Comarch ERP OPTIMA i Comarch ERP XL. Oprogramowanie ERP to pakiet narzędzi do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy, który przy pomocy dedykowanych modułów pomaga zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generuje wspomagające decyzje i raporty dla kadry zarządzającej.

Comarch Optima jest bardzo elastycznym systemem ERP, który daje szeroki wachlarz możliwości automatyzacji procesów poprzez własne API i Funkcje dodatkowe, jak również personalizacji interfejsu przez dodanie dodatkowych kolumn, ukrywanie kontrolek, tworzenia wydruków i raportów na własne potrzeby.

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP XL

Jest to rozbudowany funkcjonalnie system ERP, który cechuje bardzo elastyczna budowa modułowa, dzięki czemu klient dowolnie może dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb.
System Comarch ERP XL jest obecnie najczęściej kupowanym systemem ERP w naszym kraju. Korzysta z niego już ponad 5000 firm w całej Polsce. Co ważne, system jest także dostępny w modelu rozliczeniowym SaaS czyli Software as a Service – w tym modelu można korzystać z oprogramowania przy użyciu łącza internetowego.

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

System ERP Optima dostępny jest w modelu stacjonarnym i abonamentowym w chmurze.

Poniżej kilka z najważniejszych funkcjonalności:

1. Systemowa automatyzacja wielu procesów: Pobieranie danych kontrahenta tylko na podstawie wprowadzonego numeru NIP, Weryfikacja statusu VAT przy wprowadzaniu faktury i zmian na jego kartotece, Weryfikacja VIES, automatyczne pobieranie wskaźników Kadrowo-płacowych i Księgowych, Automatyczne rozliczanie dokumentów podczas importu wyciągu
2. Obsługa JPK – tworzenie i wysyłanie plików JPK do Urzędu Skarbowego, scalanie plików JPK_VAT
3. E-sprawozdania – tworzenie elektronicznego sprawozdania finansowego (Comarch e-Sprawozdania) w wymaganym formacie XML zgodnym z nowymi strukturami logicznymi Ministerstwa Finansów obowiązującymi od 1 września 2019 r.
4. Preliminarz płatności – prowadzenie rozliczeń przy użyciu mechanizmu podzielnej płatności – Split payment, możliwość wymiany danych z bankami poprzez usługę webservice, automatyczne pobieranie kursów NBP

Wdrożenia ERP z Biurem Rachunkowym GRIMP

Pomożemy dobrać odpowiednie oprogramowanie tak, by dopasować je do potrzeb klienta i maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalności;
Kompleksowo wdrożymy oprogramowanie;
Przeszkolimy załogę;
Udzielimy niezbędnego wsparcia na każdym etapie.

Zaufaj firmie GRIMP – oficjalnemu partnerowi Comarch