Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?
Zgłoś się do nas!

CDN OPTIMA – wdrożenia ERP

Firma GRIMP jest oficjalnym partnerem COMARCH, wydawcy oprogramowania takiego jak Comarch OPTIMA i Comarch ERP XL. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szukają Państwo firmy, która:

Zaufaj firmie GRIMP – oficjalnemu partnerowi Comarch.

Oprogramowanie dla firm Comarch EXP XL

Jest to rozbudowany funkcjonalnie system ERP, który cechuje bardzo elastyczna budowa modułowa, dzięki czemu klient dowolnie może dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb. Funkcjonalności systemu Comarch ERP XL są pogrupowane, a wszystkie obszary (grupy) ze sobą współpracują. Dzięki wnikliwej analizie i konsultacji z doradcą, Comarch zasugeruje optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.
System Comarch ERP XL jest obecnie najczęściej kupowanym systemem ERP w naszym kraju. Korzysta z niego już ponad 5000 firm w całej Polsce. Co ważne, system jest także dostępny w modelu rozliczeniowym SaaS czyli Software as a Service – w tym modelu można korzystać z oprogramowania przy użyciu łącza internetowego.

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to rozwiązanie dla małych i średnich firm. Posiada moduły ułatwiające pracę przedsiębiorcom – jest to jeden z najpopularniejszych obecnie w Polsce systemów ERP. Doskonałe oprogramowanie dla biur rachunkowych oraz doradców podatkowych.
System ERP Optima dostępny jest w modelu stacjonarnym i usługowym (SaaS).