Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Zdejmujemy księgowy ciężar z Twojej głowy

Nasza misja

  • GRIMP to coś więcej niż biuro rachunkowe w Zielonej Górze. GRIMP to odpowiedź na Państwa wszystkie księgowe zmartwienia – jesteśmy rozwiązaniem, które ściągnie Państwu z głowy ciężar odpowiedzialności księgowej. Powierzcie nam swoją księgowość i obsługę kadrowo-płacową, a my zajmiemy się wszystkim.
  • Księgowość GRIMP to nowoczesne biuro rachunkowe z kreatywną księgowością. Obsługujemy naszych klientów w różnych modelach biznesowych – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytą troską. Każdy z naszych klientów posiada osobistego opiekuna GRIMP, który sprawuje nadzór nad “sprawami” klienta.
    GRIMP to grupa specjalistów i pasjonatów, którzy w swoją pracę wkładają maksimum wiedzy i doświadczenia jakim dysponują. Nasza kadra jest gwarancją Państwa bezpieczeństwa księgowego – z naszymi specjalistami zyskujecie pewność, że księgowość Państwa firmy jest w dobrych rękach.

BEZPIECZEŃSTWO KSIĘGOWOŚCI I TERMINOWOŚĆ USŁUG

W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych usług, wszelkie pozyskane dane objęte są ścisłą ochroną. Nasza kadra pracuje według ściśle określonych i bardzo rygorystycznych standardów, dzięki czemu dajemy Państwu 100% gwarancję bezpieczeństwa oraz pełną dyskrecję. Dzięki wdrożonym procedurom możemy zagwarantować stałe i atrakcyjne terminy w zakresie wykonywanych usług.

Pracownicy firmy GRIMP posiadają wysokie kwalifikacje i spore doświadczenie. Na dodatek stale poszerzają swoje kompetencje i szkolą się na bieżąco. Nasza kadra śledzi każdy krok Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Gospodarki – zanim zdążycie dowiedzieć się o jakichkolwiek zmianach, nasi pracownicy już zabezpieczą Państwa interesy.

ELASTYCZNA OFERTA DLA KAŻDEJ FIRMY

Biuro rachunkowe GRIMP oferuje pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Zajmujemy się firmą od A do Z. W zależności od Państwa potrzeb, zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zaspokoją zarówno potrzeby Państwa, jak i urzędów kontrolujących Państwa działalność. Zawsze proponujemy model współpracy nastawiony na Państwa korzyść i wygodę.

DORADZTWO PODATKOWE I KSIĘGOWE

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Każdy klient może liczyć na fachową poradę i szybki czas reakcji. Jeśli potrzebna jest pomoc księgowa, zachęcamy do skorzystania z opcji “doradca podatkowy/księgowy”. Interes klienta jest zawsze naszym priorytetem, dlatego też w trosce o najwyższy poziom obsługi stale rozwijamy nasze kompetencje oraz ofertę obsługi dla Państwa.

NAJWYŻSZE STANDARDY OBSŁUGI KSIĘGOWEJ I WYGODA KLIENTA

Jako nowoczesne biuro księgowe stawiamy na wygodę klienta. Naszym celem jest zminimalizowanie Państwa zaangażowania do minimum. Wiemy doskonale, że w każdej firmie brakuje czasu na własne sprawy, które z reguły są pilniejsze niż księgowość. Dlatego też, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z firmą GRIMP, odzyskają Państwo spore zasoby czasu, a dzięki naszemu urządzeniu Grimp BizHub C224e  odzyskają Państwo też sporo wolnego miejsca po zbędnych dokumentach. Każdy nowy klient, który decyduje się na współpracę z GRIMP otrzymuje na czas trwania umowy wysokiej jakości sprzęt biurowy ułatwiający utrzymanie porządku w dokumentacji firmy. Dzięki BizHub przekazywanie dokumentacji będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze!

GRIMP stawia na księgowość online. Wielu klientów już teraz korzysta z opcji księgowość online, jednak spore grono nadal pozostaje przy modelu księgowości hybrydowej. Dlaczego naszym zdaniem księgowość online to najlepsze rozwiązanie?

  • w pełni elektroniczna dokumentacja;
  • wygoda przechowywania i kolportowania faktur;
  • wszystkie dokumenty w zasięgu ręki (chmura);
  • wygodna aplikacja do zarządzania dokumentami;
  • stały kontakt internetowy z doradcą podatkowym i księgowym.