Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Kreatywny zespół do zadań specjalnych

ZARZĄD GRIMP sp. z o.o

  • Paweł Ławrynowicz
    Prezes Zarządu

  • Jarosław Jujeczko
    Wiceprezes Zarządu

Dział Administracji

Dział Księgowości

  • Olga Dmitriak
    Główna Księgowa

  • Elżbieta Haryza
    Główna Księgowa

  • Krystyna Poźniak
    Główna Księgowa

  • Monika Łyszkowska
    Główna Księgowa

  • Adriana Miłosz-Łodyga
    Główna Księgowa

  • Anna Jaszkiewicz
    Główna Księgowa

  • Ewa Radkowska
    Samodzielna Księgowa

  • Ewa Drgas
    Samodzielna Księgowa

  • Natalia Sadowska
    Samodzielna Księgowa

  • Monika Lusznia-Dobrzyńska
    Główna Księgowa

  • Dorota Serwińska-Giera
    Główna Księgowa

  • Robert Trojanowski
    Samodzielny Księgowy

  • Marta Lipińska
    Samodzielna Księgowa

  • Mariusz Walencki
    Samodzielny Księgowy

  • Sara Drogosz
    Samodzielna Księgowa

  • Bartosz Siedlecki
    Księgowy

  • Magdalena Panasewicz
    Samodzielna Księgowa

  • Żaneta Puchała
    Samodzielna Księgowa

  • Justyna Berczuk
    Księgowa

  • Jarosław Kaczmarek
    Księgowy

  • Agnieszka Michałowicz
    Księgowa

  • Natalia Pikuła
    Księgowa

  • Jagoda Kwiatkowska
    Księgowa

  • Aleksandra Górna
    Księgowa

  • Mariia Hirnyk
    Księgowa

  • Kamila Rybińska
    Księgowa

Dział Kadr i Płac

  • Justyna Woźniak
    Kierownik Działu Kadr i Płac

  • Ewa Grzybek
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Karolina Ziętak
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Grażyna Bortnowska
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Mariola Adam
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Anna Świerczewska
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Ilona Ławecka
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Joanna Tetera
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Małgorzata Gajna
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Magdalena Sobieraj
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Sławomir Wołowicz
    Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Liliana Zygmunt
    Specjalista ds. Kadr i Płac

Dział Ewidencji Danych

  • Joanna Kornaś
    Kierownik Działu Ewidencji Danych

  • Angelika Andrzejczak
    Asystent ds. Księgowości

  • Renata Chyt
    Asystent ds. Księgowości

  • Adriana Ciara
    Asystent ds. Księgowości

  • Joanna Kurzyńska
    Asystent ds. Księgowości

  • Dorota Spławska
    Asystent ds. Księgowości

  • Małgorzata Kołaczkowska
    Asystent ds. Księgowości

  • Monika Kraczuk-Jędro
    Asystent ds. Księgowości

  • Joanna Grabsztunowicz
    Asystent ds. Księgowości

  • Magdalena Tymińska
    Asystent ds. Księgowości

  • Marta Czopik-Przybyt
    Asystent ds. Księgowości

  • Grzegorz Burek
    Asystent ds. Księgowości

  • Tomasz Kułakowski
    Asystent ds. Księgowości

  • Natalia Janasiak
    Asystent ds. Księgowości

  • Iryna Zielonka
    Asystent ds. Księgowości

  • Julia Łukaszczyk
    Asystent ds. Księgowości

Biuro Obsługi Klienta

  • Katarzyna Pokorska
    Referent ds. Obsługi Klienta

  • Oliwia Grzelak
    Referent ds. Obsługi Klienta

SYSTEMY INFORMATYCZNE GRIMP sp. z o.o.

  • Andrzej Skoczylas
    Główny Specjalista ds. systemów CDN

  • Krzysztof Macuda
    Specjalista ds. systemów IT