Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Sprzedaż spółek - czyste spółki bez historii

Kup spółkę szybko, bezpiecznie - zyskaj partnera w biznesie

Sprzedaż spółek z o.o.

Założenie spółki z o.o., a kupno gotowej spółki

Polscy przedsiębiorcy napotykają na swojej zawodowej drodze na wiele utrudnień. Rozwiązaniem w sytuacji, gdy chcemy szybko rozpocząć działalność, jest zakup kompletnej, wcześniej założonej spółki – bez zbędnych formalności. Transakcja finalizowana jest bardzo szybko i przy możliwie małym zaangażowaniu Państwa zasobów i czasu.

Kupując zarejestrowaną spółkę oszczędzasz czas i dostajesz gotowy podmiot, dzięki czemu od razu możesz ruszyć z działalnością. Umowy spółek zawierają wszystkie niezbędne zapisy i szeroki zakres działalności (PKD), dzięki czemu szybko i bez zbędnych formalności można rozpocząć prowadzenie działalności.

CO WYRÓŻNIA NASZE SPRZEDAWANE PRZEZ NAS SPÓŁKI?

Spółki są czyste, tj. nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Takie spółki nie posiadają obrotów, zobowiązań, żadnej historii.

Gotowe spółki na sprzedaż były rejestrowane w różnych latach – mają dłuższy lub krótszy staż. Takie spółki, zarejestrowane jakiś czas temu, są doskonałym podmiotem do uzyskania dotacji unijnej, kredytu czy leasingu.

Oferowane przez nas spółki są zgłoszone do wszystkich ważnych przedmiotów działalności.

W chwili zakupu spółki możemy zmienić zapisy umowy spółki: kwotę kapitału, siedzibę, nazwę, sposób reprezentacji.

Masz Więcej Pytań? Chciałbyś umówić się na spotkanie? Uzupełnij poniższy formularz, nasz specjalista od sprzedaży Spółek z. o.o. skontaktuje się z Tobą!