Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Sprzedaż spółek - czyste spółki bez historii

Kup spółkę szybko, bezpiecznie - zyskaj partnera w biznesie

Sprzedaż spółek z o.o.

Założenie spółki z o.o., a kupno gotowej spółki

Polscy przedsiębiorcy napotykają na swojej zawodowej drodze na wiele utrudnień. Rozwiązaniem w sytuacji, gdy chcemy szybko rozpocząć działalność, jest zakup kompletnej, wcześniej założonej spółki – bez zbędnych formalności. Transakcja finalizowana jest bardzo szybko i przy możliwie małym zaangażowaniu Państwa zasobów i czasu.

Kupując zarejestrowaną spółkę oszczędzasz czas i dostajesz gotowy podmiot, dzięki czemu od razu możesz ruszyć z działalnością. Umowy spółek zawierają wszystkie niezbędne zapisy i szeroki zakres działalności (PKD), dzięki czemu szybko i bez zbędnych formalności można rozpocząć prowadzenie działalności.

CO WYRÓŻNIA NASZE SPRZEDAWANE PRZEZ NAS SPÓŁKI?

Spółki są czyste, tj. nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Takie spółki nie posiadają obrotów, zobowiązań, żadnej historii.

Gotowe spółki na sprzedaż były rejestrowane w różnych latach – mają dłuższy lub krótszy staż. Takie spółki, zarejestrowane jakiś czas temu, są doskonałym podmiotem do uzyskania dotacji unijnej, kredytu czy leasingu.

Oferowane przez nas spółki są zgłoszone do wszystkich ważnych przedmiotów działalności.

W chwili zakupu spółki możemy zmienić zapisy umowy spółki: kwotę kapitału, siedzibę, nazwę, sposób reprezentacji.

KUPUJĄC GOTOWĄ SPÓŁKĘ od Biura rachunkowego GRIMP

OSZCZĘDZASZ CENNY CZAS

Zastanów się na co przeznaczysz swój czas, który zyskujesz - zajmiemy się "papierkową robotą" i przygotujemy wszystko za Ciebie. Dodatkowo, gotowe spółki są już zgłoszone wszędzie, gdzie powinny. Nie musisz czekać długich tygodni, aż decyzje urzędowe nabiorą mocy prawnej.

ZYSKUJESZ KOMFORT PROWADZENIA FIRMY

Kupując od nas spółkę masz pewność, że zadbamy o Twój komfort. Przygotujemy dokumenty, umówimy spotkanie u notariusza, sfinalizujemy transakcję we wskazanym biurze – w naszej siedzibie, w siedzibie Twojej firmy lub na „neutralnym gruncie”.

OTRZYMUJESZ WSPARCIE DLA BIZNESU

Zyskujesz partnera w biznesie – Biuro rachunkowe GRIMP dysponuje rzetelną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Z przyjemnością wesprzemy Cię w działaniach biznesowych wszelkiego typu – zdiagnozujemy, doradzimy, wdrożymy zmiany, zoptymalizujemy.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI

Kupujesz spółki od bezpiecznego partnera biznesowego - Biuro rachunkowe GRIMP. Oferowane przez nas gotowe spółki na sprzedaż są niezadłużonymi podmiotami gospodarczymi – oznacza to, że nie posiadają zobowiązań ani umów – są to tzw. czyste spółki. Firma GRIMP posiada wieloletnie doświadczenie w audytowaniu spółek i podmiotów gospodarczych – wszystkie oferowane przez nas spółki są bezpieczne, wiarygodne, rzetelnie sprawdzone.

Co Zyskujesz Kupując Spółkę Z O.O. ?

Kupując w pełni gotową spółkę, która została kompleksowo przygotowana do prowadzenia działalności zyskujesz czas i możesz prowadzić swój biznes już od pierwszego dnia zakupu spółki zoo!

 • numery gospodarcze NIP, REGON, KRS
 • VAT i VAT-UE (opcjonalnie)
 • adres siedziby (wirtualne biuro)
 • minimalny kapitał zakładowy
 • Umowę spółki z szerokim zakresem klasyfikacji PKD
 • Otwarty rachunek bankowy (opcjonalnie)
 • Prowadzone księgi rachunkowe
 • Pełną dokumentację
 • Spółki z 1-3 miesięcznym stażem,
 • Spółki półroczne,
 • Spółki roczne,
 • Spółki z dłuższą historią.

Do Zakupu Spółki Potrzebujesz 3 Prostych Kroków

Zadzwoń do nas pod numer +48 68 432 99 00 lub przyjdź do naszego biura w Zielonej Górze na ulicę Dąbrowskiego 25a.

Przedstawimy Ci ofertę oraz przygotujemy niezbędną dokumentację i umówimy spotkanie w kancelarii notarialnej. Jeśli wyrazisz takie życzenie, sprzedaż spółki może nastąpić zdalnie, w siedzibie notariusza w mieście kupującego, w dowolnym miejscu w Polsce. Wówczas podpisane w obecności notariusza dokumenty trafiają do kancelarii notarialnej w Zielonej Górze, są podpisywane przez sprzedającego i transakcja jest finalizowana.

Po podpisaniu kompletnej dokumentacji, składamy wnioski do KRS  i występujemy o zmianę danych – otrzymujesz kopię potwierdzającą złożenie wniosków do urzędów

Masz Więcej Pytań? Chciałbyś umówić się na spotkanie? Uzupełnij poniższy formularz, nasz specjalista od sprzedaży Spółek z. o.o. skontaktuje się z Tobą!