Biuro rachunkowe Grimp Zielona Góra

Potrzebujesz pomocy, wsparcia, porady?

Specjalista ds. Kadr i Płac

GRIMP Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe GRIMP – jedno z największych biur rachunkowych w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Numer referencyjny: kad/01/2018

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa klientów w obszarze kadrowo – płacowym;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.);
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich oraz sporządzanie ewidencji czasu pracy;
  • Sporządzanie umów cywilno-prawnych w zakresie prac zleconych,
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym;
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami ora instytucjami rządowymi;
  • Przygotowywanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych ZUS, US, PFRON, GUS;
  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników;
  • Zgłaszanie do ZUS informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego;
  • Sporządzanie zestawień i raportów oraz sprawozdań kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową pracowników (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym);
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze dużej ilości klientów o różnorodnej specyfice;
  • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy;
  • Doskonała organizacja pracy, sumienność i dokładność;
  • Znajomość programu Płatnik, znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoka kultura osobista, nastawienie na współpracę z Klientem zewnętrznym;
  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji;
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Widełki płacowe: 1800 – 8000,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, nasza firma istnieje już 15 lat,
  • możliwość samozatrudnienia, jeżeli preferujesz takie rozwiązanie,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku obsługującą również liderów swoich branż,
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia tak wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • możliwość awansu,
  • pracę przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi (oprogramowanie, komputer),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym, miłym i dynamicznym otoczeniu,
  • dofinansowanie do programu Benefit/MultiSport,
  • możliwość członkostwa w Pracowniczym Funduszu Pożyczkowym (NIEoprocentowanym).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikacje proszę tworzyć w formacie PDF.

W CV proszę koniecznie zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).